6000 migrantů do ČR za 520 milionů Kč do 3 let. Ministerstvo vnitra už slintá po nabídkách

6000 migrantů do ČR za 520 milionů Kč do 3 let. Ministerstvo vnitra už slintá po nabídkách

Že do ČR žádní migranti nechtějí? My vám ty inženýry a lékaře stejně přivezeme! Ministerstvo vnitra prostřednictvím veřejné zakázky poskytne 520 milionů Kč na integraci 6000 migrantů v letech 2017-2019.

Do konce roku žádné migranty nepřijmeme a už vůbec ne podle kvót EU, dušovali se nedávno naši elitní politici v čele s Chovancem a Sobotkou. Ne už tak dobrovolně a mimo kvóty v letech 2017-2019, na které Ministerstvo vnitra ČR vypsalo veřejnou zakázku: Generální poskytovatel integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017-2019.

Stačí mrknout na stránky mvcr.cz a letmo se s bohulibým dokumentem seznámit. A možná se budete divit.

Veřejná zakázka MVČR (mvcr.cz)
Veřejná zakázka MVČR (mvcr.cz)

Jak víme, v ČR máme demografické problémy, ať už se jedná o porodnost nebo nedostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí (a že se cestovka FRONTEX a NATO, jak jsem psal zde, v dovozu sakra činí!). Proto je třeba do toho trochu šlápnout. Aby i xenofobní a multikulturně neuvědomělí Češi zažili trochu toho skvělého globálního kulturního obohacení.

Ale vraťme se k veřejné zakázce MVČR (odkaz z něhož čerpám):

„Předpokládaný počet oprávněných osob, kterým budou poskytovány jednotlivé integrační služby, činí max. 2000 osob ročně.“

Což dělá za tři roky (2017-2019) 6000 migrantů (nebo uprchlíků, nebo azylantů, whatever).

Integrace 6000 migrantů (mvcr.cz)
Integrace 6000 migrantů (mvcr.cz)

A krásná finanční částka, jelikož nevíme, co s penězi a v České kotlině se mají všichni královsky.

„Celková cena za poskytnuté integrační služby oprávněným osobám je pro období let 2017 – 2019 stanovena do výše 520 500 000 Kč bez DPH, tj. 173 500 000 Kč bez DPH ročně.“

520 mil. Kč na integraci (mvcr.cz)
520 mil. Kč na integraci (mvcr.cz)

Veškeré bohulibé neZiskovky si už jistě brousí zuby na ten vládní dar z našich kapes. Předpokládám, že Sorosův Open Society Fund Praha (v jehož správní radě například sedí objektivní novinářka paní Drtinová – jak jsem psal zde), bude jedním z vyvolených – ať už jako „poskytovatel“ nebo „subdodavatel“.

A kdyby se náhodou integrace za tři roky nestihla, nestihlo se vyčerpat půl miliardy Kč z našich kapes, nebo by se nenašlo dostatek inženýrů, lékařů, žen a dětí ze Sýrie? Nevadí, i na to smlouva MVČR myslí! Zkrátka, jak je u státních rozpočtů běžné, vyčerpají se, i kdybychom se měli rozkrájet.

„Tato smlouva bude mimo jiné obsahovat závazek Subdodavatele integračních služeb dokončit poskytování neuzavřených integračních služeb v roce 2019 ve spolupráci s nově vybraným generálním poskytovatelem integračních služeb pro rok 2020 a následující podle bodu 6.2 této Smlouvy, pokud nebudou integrační služby poskytnuty v plném rozsahu v průběhu roku 2019.“

Stále si myslíte, že u nás dlouho o vděčného, slušného, pouze cestou deprimovaného migranta, pardon uprchlíka, nezavadíte? Když pominu, že německý hrnec každou chvíli musí přetéct, stejně jako italský atd., tak spolu s vlastizrádnými panevropskými tendencemi našich (bezpáteřních EUanálních) politiků se máme vskutku na co těšit.

Dovoluji si zakončit prozřetelnou demagogií Mons. Halíka (jehož globalizačními a promigračními vyjádřeními jsem se zaobíral zde): „Zamýšlím se nad tím, co je skutečnou příčinou iracionálního strachu z uprchlíků (jak jsem předpokládal, nám opravdu nehrozí islamizace – i z toho mála migrantů, kteří k nám přišli, mnozí zas od nás odcházejí a ani v západních státech nezpůsobil nápor uprchlíků předpovídanou katastrofu). Uvažuji, co si lidé do migrantů nevědomě promítají, čemu z neseriózních zdrojů jsou ještě ochotni věřit, ptám se, kde zůstalo střízlivé kritické myšlení, které je v době vzedmutých emocí tak potřebné“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Vždyť je to trestný čin.a doufám, že bude po právu souzen a jeho aktéři potrestáni.

 • O tu zakázku na integrační služby ale nikdo zájem nemá. Charita se nechala slyšet, že za ty směšné peníze se to nikomu nevyplatí a bylo to psáno dokonce v mainstreamových médiích. Neziskovky si zvykly na miliardy bez toho, aniž by po nich někdo chtěl viditelné výsledky a teď za půlmiliardu by měly provádět integraci 6000 migrantů pod drobnohledem ministerstva vnitra i veřejnosti? To by pro majitele, šéfy ani zaměstnance neziskovek z té půlmiliardy moc nezbylo. http://domaci.eurozpravy.cz/politika/178053-integrace-cizincu-v-cr-o-zakazku-za-520-milionu-nema-nikdo-zajem/

 • Je to těžký ale lidi zde jenom nadávání. Chce to odvolat VLÁDU A vyvolat předčasné volby. Donutit je k schválit ODVOLATELNOST politiků a Referendum. A mažnost škrtat ve volebních seznamech nevhodné kandidáty.

 • Převaděči uprchlíkům prodají jakýkoliv pas či jiný doklad. Pokud bude chtít Chovanec doktory a inženýry, koupí si diplom. Jeho padělání je jistě jednodušší, než padělání pasů. Chovanec chce ukrást půl miliardy a přes uprchlíky je dostat do NEZISKOVEK. Nic víc za tím není.
  Evropa by neměla akceptovat žádné osobní doklady uprchlíků. Při vstupu na území by měla odebrat otisky prstů, vzorky DNA, vyfotit je, uskutečnit vstupní zdravotní prohlídku a vystavit doklad na jméno, které uprchlík sám určí. Podle toho by se pak sledoval dobře pohyb uprchlíků a jejich trestná činnost.
  Vysokoškolské vzdělání by pak mohlo být uznáno po složení státní zkoušky na území EU. Pokud chce někdo pracovat v kvalifikované profesi v EU, měl by umět jazyk země, ve které chce pracovat a neměl by pro něj být problém zkoušku složit. V opačném případě je titul k ničemu.
  Bez splnění uvedených podmínek si nedovedu představit, že by mě takový „lékař“ léčil.

 • Ani jednoho muslima v CR! Ty, kteri uz tady jsou vyhostit nebo repatriovat, i penize jim dat na cestu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*