60 procent policie a armády tvrdí, že podpoří Le Penovou ve francouzských prezidentských volbách

60 procent policie a armády tvrdí, že podpoří Le Penovou ve francouzských prezidentských volbách

60 procent policistů a vojáků tvrdí, že v prezidentských volbách, které se budou konat příští rok ve Francii, podpoří Marine Le Penovou, přičemž jejich počet bude mezi příslušníky aktivní služby u policie ještě vyšší.

Průzkum zveřejněný Střediskem pro politický výzkum věd Po (Cevipof) zjistil, že v prvním kole voleb by pro Le Penovou hlasovalo 44 procent policistů a vojáků.V hypotetickém druhém kole proti prezidentu Emmanuelu Macronovi se toto číslo zvyšuje na 60 procent, což je tříprocentní nárůst oproti 57 procentům, kterých dosáhla v roce 2017.

Mezi policejními důstojníky v aktivní službě stoupá podpora vůdkyně Národního shromáždění na masivních 74 procent.

Přibližně 48 procent policistů tvrdí, že Le Penová „rozumí problémům lidí, jako jsme my“, oproti pouhým 13 procentům, kteří totéž tvrdí o Macronovi.

„Zpráva, kterou tento týden zveřejnil deník Le Figaro, podrobně popisuje rozsah útoků na policisty při plnění jejich povinností a tvrdí, že jen v loňském roce bylo zraněno 8 719 policistů a četníků a zabito 11 policistů,“ uvádí Breitbart.

„V prvních třech měsících roku 2021 noviny uvádějí, že během operací bylo zraněno 727 důstojníků, a konstatují, že je důstojník ve službě ve Francii napadán v průměru každou hodinu.“

Policie, záchranáři a hasiči jsou běžně napadáni, když se snaží vstoupit do islamistických no go zón, přestože média stále tvrdí, že neexistují.

Minulý víkend napsala skupina anonymních příslušníků armády v aktivní službě dopis, v němž Macrona varovala před „občanskou válkou“ v zemi kvůli jeho ústupkům islamistům a krajní levici.

„Pokud vypukne občanská válka, armáda bude udržovat pořádek na své půdě, protože o to bude požádána,“ stálo v dopise.

Průzkum provedený minulý měsíc zjistil, že většina francouzských občanů souhlasí s tím, že země směřuje k občanské válce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “60 procent policie a armády tvrdí, že podpoří Le Penovou ve francouzských prezidentských volbách

  • Nó jestli nekecaji !! Teď slibují Lepenove potporu ve volbách a až budou volby záhadně strati paměť !! Jako všechny lidé Evropě !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*