6 jednoduchých důvodů, proč Trump jde do války v Sýrii

6 jednoduchých důvodů, proč Trump jde do války v Sýrii

Trump , že chemický útok v Sýrii je podvod a operace pod falešnou vlajkou.  

Mainstreamová média , že chemický útok v Sýrii je podvod a operace pod falešnou vlajkou.

Celý Kongres , že chemický útok v Sýrii je podvod a operace pod falešnou vlajkou.

Celý svět , že Asad není tak hloupý ( je doktor a oftalmolog), aby zplynoval ženy a děti v okamžiku, kdy vyhrává válku v Sýrii. Nasazení chemických zbraní je blbost jeden k smíchu, v okamžiku, kdy Trump oznámil stažení amerických vojsk ze Sýrie.

Zde je šest velmi jednoduchých důvodů, proč Trump půjde do války v Sýrii, která nemá nic společného „ohavným“ chemickým útokem od „zvířete“ diktátora nebo šířením demokracie na Střední východ.

1. Petrodolar (prostřednictvím komentáře Gateway Pundit):     

Čína nedávno vydala zlatem krytý juan, který, jak slíbila, budou oni a další využívat k prodeji a nákupu ropy (mimo jiné).

Poslední dva národy, které se pokusily o zavedení měny, která by konkurovala petrodolaru, byly Irák a Libye. Spojené státy potřebují toto potrubí vedoucí přes Sýrii ještě víc, než kdy předtím, zejména pokud mají soutěžit o evropský trh s plynem/ropou (v současnosti kontrolované Ruskem a jejich plynovodem) a čínský juanem.Ale jsem si jistý, že to s tím nemá nic společného..“

2.John McCain a vojensko-průmyslový komplex:

McCain je prezident tzv. Deep state a prodejcem číslo jedna pro vojenský průmyslový komplex.

Kdekoli McCain kdy jde, následuje válka.  

Libye, Ukrajina, Sýrie…McCain je andělem smrti a vojensko-průmyslový komplex ho posílá po celém světě, aby vyzbrojil neonacisty na Ukrajině, teroristy Al-Kájdy, stínače hlav ISIS a jakoukoli jinou skupinu, které je ochotna vyvolat falešné „občanské války“ nebo nelegální „převraty“, vše pro zisk vojensko-průmyslového komplexu.

3. Saúdská Arábie a Muhammad bin Salmán (MbS):

Saúdský korunní princ právě uzavřel své turné po USA a je nyní ve Francii.

Západní vůdci a meanstreamoví „liberálové“ mají v kalhotách před saúdských vůdcem, kterého nazývají vizionářem a renesančním mužem.

Zapomněli nějak informovat, jak MbS zabíjí jemenské občany po tisících, nebo jak jeho saúdská diktatura je jedním z nejvíce represivních režimů na světě.

Zapomnělo se také, že Saúdská Arábie v průběhu teroristického útoku z 11. září podpořila Al-Kájdu a financuje a školí teroristy Al-Kájdy a Islámského státu v Sýrii – teroristy, kteří se dostávají do Evropy a nakonec přejíždějí nevinné občany automobily a kamióny.

Bez ohledu na to… MbS (a jeho miliardy v hotovosti) vlastní ucho Trumpa a Macrona…Francie i USA jsou nyní v euforii napadnout Sýrii.

4. Izrael:

Izrael by rád zničil Sýrii po celá desetiletí.

Dne 9. dubna 2018 dva izraelské letouny F-15 odpálily řízené střely z libanonského vzdušného prostoru.

Zasáhly syrskou leteckou základnu T-4 v provincii Homs, bez varování nebo bez jakékoli příčiny. Pět z osmi raket bylo neutralizováno.

Tři rakety nicméně našly svůj cíl – západní části letecké základny, jak informoval deník Duran.  

Podle NBC News, Izrael před jeho útokem na syrskou základnu informoval Spojené státy, ale Rusko o tom neinformoval.

Ruská armáda mohla být na syrské letecké základně přítomna a Izrael Moskvu nevaroval.

Ve svých krocích se Izrael pokouší vytvořit cestu potřebnou k tomu, aby dohnal svět směrem k horké válce mezi Spojenými státy a Ruskem.

Cíle Izraele – převzít Sýrii, nebo přinejmenším nainstalovat vládu v damašku, které se bude přímo podřizovat Izraeli.

5. Ututlané minulé a současné falešné vlajky amerického Deep State v Sýrii:       

Ruská kontrola Důmy a jeho schopnost provést úplné vyšetření je velkým důvodem, proč Deep State je tak dychtivý, aby provedl bombardování Sýrie co nejdříve.

Deník Duran napsal:

V důsledku úplné kapitulace džihádistů, kteří byli dříve pod kontrolou Dúmy, je to nyní ruská armáda, která je tentokrát pod kontrolou údajného místa zločinu.

To postavilo Rusy do pozice, kdy mohou poprvé vyzvat inspektory OPCW k účasti na místě činu a poskytnout jim ochranu a současně sledovat a kontrolovat jejich práci.

Pokud bych chemický útok na Dúmu skutečně zinscenován – jak Rusové tvrdí – pak jejich kontrola na místě činu poprvé Rusy postaví do silné pozice, aby to dokázali.

Tento fakt byl silně nastíněn ruským velvyslancem OSN Vassilem Nebenziem na zasedání Rady bezpečnosti OSN a také získal nepřímou podporu od sekretariátu OSN, který připustil, že nemůže potvrdit, že došlo k chemickému útoku a vyzval všechny strany, aby se zdržely, dokud nedojde k řádnému vyšetření incidentu.

Nebenzia pokračoval tím, že pozval inspektory OPCW na scénu.

Nyní by nemělo nikoho překvapit, že skutečnost, že Rusové ovládají místo činu a mohou být při této příležitosti schopni přesvědčivě dokázat, že se v Dúmě neodehrál žádný útok chemickými zbraněmi.

Je to proto, že důvěryhodnost různých „svědků“ v Dúmě – kteří jsou samozřejmě stejní svědci, kteří byli „svědky“ údajného chemického útoku v Chán Šajhůn ve východní Ghoutě v roce 2013 – je nyní v sázce, stejně jako důvěryhodnost těch západních vlád – především USA – které věřily nebo předstíraly, že jim věří.

Dodal bych, že nejen důvěryhodnost vlády Spojených států a západních vlád je v sázce. Stejně tak ve v sázce důvěryhodnost západních novinářů, kteří také věřili nebo předstírali, že věří těmto „svědkům.“

6. Odvedení pozornosti od Michaela Cohena a Stormy Daniels:     

Bill Clinton to udělal, když napadl Srbsko, aby odvrátil pozornost od Moničina „románku“ v oválné kanceláři, a teď má Trump příležitost bombardovat Sýrii, aby odvedl pozornost od Cohena, Muellera a porno hvězdy Stormy Daniels.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “6 jednoduchých důvodů, proč Trump jde do války v Sýrii

  • Silenec Trump, jeho mimika i stvave arogantni lzi a prohlaseni uz davno zastinily Hitlera i Goebbelse!!!

  • Hlavni duvod zapominate:
    Dotlacit Rusko k valce provokacemi i vojenskymi utoky USA, GB a Francie na Syrii. Ukazat mu bezvychodnost jeho situace nerespektovanim zakonu, odmitanim dukazu o chemickych utocich, ktere pachaji tajne sluzby zapadu a vinu svyluji na Assada. Jenom aby mohli Syrii dal nicit a zabijet civilisty. Rakku kobercovym bombardovanim jako v Drazdanech srovnali se zemi, pod troskami lezi 30000 civilistu a deti! Dopousteji se i poslednim bombardovanim na zaklade lziveho tvrzeni dalsich valecnych zlocinu.
    Trump, Macron a Mayova jsou novobobi valecni zlocinci, kteri vedou svet do nuklearni valky!!!! Svet mlci, protoze media jsou cenzurovana a politici jsou lokajove USA. Lide se pravdu mohou dozvedet uz jen na internetu a ten chteji take cenzurovat.
    NWO o ktery usiluji USA nastoli genocidu a zotroceni vsech obyvatel Zidy, kteri ovladaji svetove finance, media a politiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*