6 000 tureckých informátorů v Německu?

6 000 tureckých informátorů v Německu?

Plus 500 udavačů tureckého původu – údajně uvádí německý nedělník Welt am Sonntag. V článku je řeč o nutnosti přehodnotit současné německo-turecké vztahy. Měla to tam ta Angela opravdu perfektně sešněrované, když až minulý týden vyšlo nedopatřením najevo, jak Turecko živě spolupracuje s IS a dalšími teroristickými organizacemi, a to navíc s podporou prezidenta Erdogana. Následovala zpráva o tlaku turecké tajné služby na německou rozvědku, aby spolupracovala na vydávání odpůrců Erdoganova režimu a nyní se píše o 6 000 tureckých informátorech a dalších 500 práskačích, kteří zdařile ovlivňují dění v Německu.

Německo je prý v obtížné situaci, a to kvůli dohodě o tzv. řešení migrační krize. Věc se má však takto: nikoliv Německo, ale především Evropská unie je v krizi, protože se nechala slepě vléci na nudli nějakou Angelou, která to zase má befelem a nechala tuto osobu bez vlastního mozku ujednat tuto vydíratelnou smlouvu. Také netrvalo dlouho a Turci už vydírají, a to v situaci totálních restrikcí až teroru proti vlastním občanům v rámci potrestání údajných spoluviníků na pokusu o puč, požadují bezvízový styk s EU. Je přitom absurdní jen pomyslet na to, že by se po Evropě Turci volně courali.

Je zřejmé, že Erdoganovi buď ještě nedošlo, že se nálady v EU mění jak v neprospěch přivandrovalců, tak v neprospěch islamizujících se Turků, nebo už mu to došlo a snaží se na poslední chvíli urvat co se dá, nebo snad dostal příkaz shůry, že je nejvyšší čas na totální chaos a následnou akci?

O instituci Evropská unie se ví ledacos – jak je přebyrokratizovaná, řízená nevolenými a neodvolatelnými jedinci a ve skutečnosti řízená lobbyisty či zájmy USA. Trochu to připomíná malé Česko, které jako by si netroufalo na rovnoprávné postavení v tom velkém světě EU a EU netroufající si nakopat všem lobyistům zadnici a s USA vést zdvořilé a přátelské, nikoliv však úslužné rozhovory.

Merkel přijede za pár dní na několik hodin do Prahy, takže současné reálné, nikoliv konspirační informace o absurdní a nezodpovědné politice této osoby jsou velmi potřebné. Ti, kteří budou mít příležitost jí osobně dát najevo, že vede EU do záhuby, se budou podílet na současných dějinách. Držím palce, aby protesty proběhly slušně, ale také naléhavě a účinně.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412447-v-nemecku-pusobi-6000-informatoru-turecke-rozvedky-tvrdi-denik.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*