500 uprchlíků měsíčně? Nic než trik bývalé svazačky…

500 uprchlíků měsíčně? Nic než trik bývalé svazačky…

Ona to z dob NDR socialismu, jako bývalá funkcionářka FDJ, (obdoba našeho SSM) velmi dobře zná. Jsou to taková opatření, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Za totality bylo takovýchto úliteb opravdu hodně, až to prasklo.

Já uznávám, že přijímání uprchlíků či azylantů, je pro každou vládu velmi citlivou věcí a asi musí být řešeno případ od případu. Jinak to prostě nejde. Ale, pak se samozřejmě mohou ty vlády dostat do dvojích morálních problémů.

Vezměme případ Židů, pronásledovaných v Německu. Postupně začínalo být zcela jasné, že je Hitler chce vyhladit, ale západní státy to příliš nereflektovaly.

Dostat vízum do USA se rovnalo malému zázraku a pokud rodina zůstala třeba ve Francii, mohla skončit v plynu. Což se velmi často také stalo.

Ohrožení židovského národa jako celku i všech jeho příslušníků bylo tak obrovské, že kdyby státy, kterých se to tehdy týkalo, postupovaly tak, jak postupují dnes, kdy stupeň ohrožení současných uprchlíků je malý nebo dokonce nulový, bylo by vše jinak.

Nemohu, než opětovně zmínit naši emigraci po roce 1968. Netvrdím, že Husákův režim byl nějak zvlášť lidumilný, ale ohroženi na životě, tedy trestem smrti, byli jen jedinci odsouzení za vraždu. V paměti nám asi navždy zůstane popravená Olga Hepnarová.

To ale byl absolutní extrém, nic podobného se za celých 20 let Husákovy vlády nestalo. A jediným skutečným ohrožením, pod kterým jsme, skoro bez výjimky, všichni žili, byl vnucený „socialistický způsob života“.

A to, proč tehdejší Německo, tedy Spolková republika Německo, uznávalo toto „ohrožení“ jako důvod k udělení politického azylu, je jednoduchý. Jednak tak dostala hotové pracovní síly, do jejichž výchovy a vzdělání nemusela investovat.

A za druhé, a to si myslím je ještě podstatnější, bylo to, že s každou pracovní silou ubývalo komunistickému režimu něco z jeho produktivity. Sice málo, ale ubývalo. A známe to přísloví, že stokrát nic umořilo osla.

Ovšem, tyto důvody dnes, u uprchlíků hlavně z Asie či Afriky, vůbec neplatí. Množství inženýrů, lékařů, kvalifikovaných dělníků nebo lidí alespoň schopných a hlavně ochotných vykonávat i ty nejpodřadnější práce je mezi uprchlíky naprosté minimum.

Oni totiž do Evropy nepřišli pracovat. V tom je ten základní vtip celé věci. Jinak by nějaký ten milión uprchlíků nehrál v Německu vůbec žádnou roli. Turků je v Německu odhadem něco mezi 2,5 a 4 milióny osob a pozdvižení kolem nich sice občas je, ale jiného charakteru.

A důvod? Je jediný. I když Turci jsou muslimové, tak ale nepřišli do Německa tak, že by, obrazně řečeno, přeplavali Bospor a požádali o bezpracný azyl. Ale prostě a jednoduše, i když v trochu jiné formě, přišli do Německa za stejným účelem, jako Češi. Žít, pracovat, vydělávat.

Takže, zpět k nadpisu článku. 500 osob je takové hezké, zaokrouhlené číslo, které v celoněmeckém rozměru nehraje žádnou roli. Otázkou ale je, proč právě 500? To ty další potřebné nechá Angela kysat někde, kde trpí?

Nebo naopak: Doplní Angela to číslo 500 dalšími osobami, které vlastně na azyl nemají nárok? Odpověď je velmi jednoduchá. Prostě to je tak, že kritéria udělování azylu jsou velmi gumová a dají se v případě potřeby nafouknout nebo naopak smrštit.

Prozatím ale je situace taková, že Německu obecně a kancléřce Merkelové konkrétně ta guma, obrazně řečeno, praskla a urodilo či narodilo se to, co dnes v Německu je.

Nekontrolovaný a nekontrolovatelný milión uprchlíků, u kterých úřady často ani nevědí, jak se vůbec jmenují.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • EU připravuje sankce pro země, které odmítnou poslouchat. Ať je použije co nejrychleji – urychlí se rozpad EU a konečně bude svoboda.
  Merkelová si migranty pozvala – jsou to její hosté, ať se stará a nenutí je k nám.
  Srovnávání se situací našich emigrantů z 68. nebo maďarských z 56. je nesmyslné. Naši i maďarští a jiní emigranti šli na západ pracovat, ctít tamní zákony a zvyklosti. Než se mohli začlenit, strávili řadu měsíců v lágrech. Muslimové přišli ukrást, co se dá, válčit a mstít se. Nikdy se nepodřídí naší legislativě, vždy bude jejich náboženství nad světské právo. Myšlením jsou ve středověku.
  Volme ve volbách takové strany, které nás vyvedou z EU a NATO a které budou prosazovat pragmatickou zahraniční politiku ve prospěch nás všech.
  Podpora migrace je dána tím, že se na ní dá vydělat. Mafie vydělává obrovské peníze, neziskovky rovněž. Politici, kteří podporují migraci jsou motivováni okamžitým ziskem a nevadí jim, že tím likvidují vlastní zemi.
  EU je nereformovatelná a v rozkladu. Nepřeceňujme její sílu a potřebu naší země v tom spolku setrvat. V roce 1918 byli také takoví „Sobotkové“, kteří si mysleli, že bez Rakouska nepřežijeme. Zachovejme se jako naši předkové a zbavme se eurohujerů.

 • Hrůza je když politik jedná jako smyslu zbavený a všichni v politické angažovanosti jí pochlebují a když se chce někdo vzepřít tak jede v její linii teda pokud to není opozice. Merklová je jen užitečným idiotem, který pracuje pro své nadřízené. Oni na ni něco nekalého vědí čím by jí mohli znemožnit. A tak tato žena kváká a kváká to co se od ní jejími loutkovodiči očekává. Když tenkrát vyšlo najevo, že byla USA odposlouchávána tak ani necekla a nedělala žádné opatření . Německo je divný a stále nebezpečný národ pro celou Evropu.

 • K prispevku EK:
  Provokace NATO s nekolika stovkami obrnencu na ruske hranici jsou pod veleni nemeckych dustojniku! Opet je to Wehrmacht, ktera ohrozuje Rusko! Je tam nahnana americkymi generaly, touzicimi po 3. svetve valce. Generalove jsou ovsem pouze zoldneri, kteri musi vykonavat povely choromyslnych politiku USA, doufajicich, ze novy konflikt jim ponecha roli hegemona. Neponecha. Jakykoliv utok na Rusko nebo Cinu znici i uzemi USA. Ten vztek lidstva na USA za jejich zabijeni vsude podpori i jine narody a staty. Zidakovi Kissingerovi se uz nepodari Cinu a Rusko rozestvat a Jihocinske more ovladne Cina. Kissinger, Soros a Brzezinski jsou zide, starci nad hrobem, kteri stale pracuji na dalsich dobyvacnych valkach USA. Jsou nejvetsim nebezpecim pro lidstvo.

 • V Nemecku o volbach pujde o to, zda budoucnost bude urcovat proflakla CDU s CSU a polozidovkou Merkelovou, nebo SPD na cele s knihkupcem a byvalym alkoholikem Schulzem. Nevim zda to souhlasi, otec Schulze mel byt vysokym dustojnikem SS. Je sokujici, ze tato zeme muze svym obcanum nabidnout pouze tyto dve kreatury na urad kanclere, ktere nas o sve blbosti, neschopnosti a vazalstvi k USA uz tak dlouho presvedcuji. Merkelova ktera se upise i dablovi, jen aby zustala u moci bude delat vsechno pro to, aby sve konkurenty znemoznila. Od svazacky a aktivistky v DDR a mozna i praskacky STASI se z ni stala zazrakem vyznavatelka hodnot kapitalizmu. Pri sve ceste nahoru v politice stacila jeste zradit i sveho mentora, kanclere Kohla. Nemecku a EU uskodila vice jak jakykoliv politik pred ni. Podporila invazi do Iraku jeste v opozici i vsechny agrese USA. Tahle Islammutti pozvala a podporuje i nadale imigraci Muslimu bez horni hranice do Nemecka a nuti CR a ostatni staty k prijimani ekonomickych migrantu a tim i mezi nimi skrytych dzihadistu. Ukolem a prioritou vlad i nasi musi byt v pripade pochybnosti o migrantech prioritni ochrana vlastniho obyvatelstva. My muzeme pomoci ale tam, kde migranti nemohou nam skodit, v jejich vlastnich zemich, kde jsou zvykli na klimat a sve stredoveke nabozenstvi a zvyky. Schulz se svym ksichten, ktery patri lepe do kalhot zacina na nas tlacit, abychom solidarne prijimali uprchliky. Tento tvarny a ohebny politik prokazal svou neschopnost ve vedeni parlamentu EU, ktery je spolkem vyzirku s minimalni pravomoci v rozhodovani o EU a jeho politice a smerovani, kterou urcuje vyhradne nevolena Komise EU. Ackoliv ma EU ministry, jejich praci supluji Merkelova, Holland a dosud prosazuji politiku USA, Evropa aby hrala nejakou roli se z vazalstvi na USA musi osvobodit a zacit politiku v zajmu svych obcanu. Jsme na kontinentu s Ruskem i Cinou. S nimi musime usilovat o hospodarskou i vojenskou spolupraci, tyto zeme maji velkou budoucnost. Zadluzene USA s 800 vojenskymi zakladnami, nutici svetu svou politiku bud skonci se svou hegemonii, nebo jim bude nasilim vzata.

 • Merkelová vidí EU jako svou čtvrtou říši. Myslí si, že ta nebezpečná individua přerozdělí do zemí, které jí nechtějí poslouchat a způsobí tím chaos a nakonec je ovládne. Pozvání nelegálních migrantů je součást jejího projektu. Je třeba vytvořit hrozbu, aby byla poptávka po silné německé armádě. Pak tito stateční němečtí vojáci přijdou Evropu „zachránit“ podobně jako ve druhé světové válce. Je to riskantní a velmi nebezpečný projekt. USA budou čekat, jak se to vyvine, aby se na konci války přidaly k vítězům a přivlastnily si zásluhy za porážku agresora. Rusko se do války v Evropě také nepohrne, počká si, až bude poptávka po jeho pomoci. Než ta poptávka vznikne, upevní si Merkelová moc a dosáhne bez boje toho, o čem Hitler jen snil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*