Putin- nejlepší prezident

Putin- nejlepší prezident

Jsou země, kde si svých pronárodních prezidentů váží a vytvářejí propagandistická videa na podporu své hlavy státu. A poté jsou země, ve kterých svému prezidentovi hážou klacky pod nohy a dělají vše proto, aby jej v očích celé společnosti dehonestovali a ponížili, viz naše proamerická a nekřesťanská Top 09 a další exoti, kteří hájí zájmy cizáků na úkor vlastních občanů. Je ostuda, že nám naše zákony dovolují házet špínu na našeho prezidenta a urážet jej. Lidé potřebují vzor a v proradných a zkorumpovaných politicích jej určitě nenajdou, tak by média měla alespoň hájit svého občany zvoleného prezidenta, který nepochybně zájmy občanů České republiky hájí. Ve videu níže je vidět, jak se propagace hlavy státu v různých zemích liší a i když to působí propagandistickým dojmem, tak je to určitě pro lidi, kteří potřebují vzor, lepší, než házet špínu, jak je tomu u nás. Posuďte sami.

happy birthday putin

zdroj: youtube.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Putin- nejlepší prezident

 • Nejlepší politik je ten, co hájí zájmy svého lidu a své země. To z něj dělá zároveň už samo o sobě velkého státníka.
  A tím Putin nepochybně je. Škoda, že je dnes politika na státníky chudá.
  Oni ti vládnoucí kruhy ve Vatikánu a USA už nechtějí nic riskovat, tak raději nechávají vládnout v politice jen samé své loutky.
  A to dříve takových státníků historie pamatovala víc:
  např. (do dnešních dnů):

  Alexandr II. Nikolajevič, Franklin Delano Roosevelt, Josif Vissarionovič Stalin, Charles de Gaulle, John Fitzgerald Kennedy, Salvador Allende, Jicchak Navon, Ariel Šaron, Jicchak Rabin, Hugo Chávez, Bašár al-Asad a samozřejmě Vladimir Vladimirovič Putin atd.

  Chtělo by to více státníků, tj. Putinů, Kennedyů, Rooseveltů, Gaullů, Rabinů, Assadů, Orbánů atd.

 • Je dobrej, ale né proto co bylo v onom střiženém videoklipu o něm, ale proto co dělá pro svůj lid, pro svou vlast, pro svou zem. A právě proto ho půl světa nenávidí, pomlouvají a chtěli by ho zlikvidovat. To naši vládní uředníci nepochopí, nebot lid a vlast je pro ně jen fráze, nebo dokonce fašismus. Zato korupce, vlezdořit’ství, eurodolákry, nebo vládní koryta, to je bráno jako národní sport, jako samozřejmost.
  Ale náš prezident je stejně nejlepší!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*