3. světová válka proti Rusku (video – české titulky)

3. světová válka proti Rusku (video – české titulky)

Ruští analytici a poslanec Státní dumy RF Jevgenij Fjodorov popisují současnou geopolitickou situaci, plány USA na rozpoutání jederného útoku proti Rusku a hrozbu, kterou pro Rusko představují agresivní plány USA na ovládnutí celého světa jako své kolonie. (Překlad – Vladislava Neterdová, titulkování – Nezávislá média, o.s.

 

zdroj : youtube.com


Loading...

Podobné články

Komentář “3. světová válka proti Rusku (video – české titulky)

 • ***********************************************

  ***********************************************
  Proč sou češi tak vysloveně podělaní strachy?
  Toto je věc kterou já nikdy nepochopím..Jak někdo může být takový srab že mu ani nezáleží na sobě samém.Proč Češi raději budou si tajně stěžovat a šuškat u piva a neřeknou to na hlas.Je to snad zbabělost a nebo nesmírná pohodlnost Českého národa?
  každopádně je jedno asi pravdou a tou pravdou je pravda že maximum na které se češi zmohly bylo jít byl rok 1989 a už nikdy se na nic takového a nebo alespoň podobného nezmůžou.
  Někteří z nás by šly bojovat a demonstrovat za svobodu.Ale to je příliš málo lidí…Jak může něco změnit jen pár tisíc jedinců z té naší České republiky..??Když zbytek bude sedět doma v ukrytu své Měkké pohodlné postele a jen kvůli pohodlnosti to nechá vše jen na té menšině co našli odvahu a překonaly Svou Českou ***POHODLNOST*** a šly bojovat za svou svobodu!
  A poté mám všichni budou říkat jak nám fandily a jak nás podporovaly..
  Je dokázané,že když bychom měly jít demonstrovat,tak 85% čechů raději pošle neschopenku od doktora a po případě se budou vymlouvat že opravdu přijít nemohly.A nebo že radši nebudou říkat nic a budou jen mlčet a držet jazyk za zuby.A otročit dál v tomto korporátním systému!
  Pokud tento národ není tak POHODLNÝ Tak to pochopí a přidá se.
  Jednotlivec nikdy nemůže změnit svět.
  Ale většina ano!

  .Prosím přestaňme si neustále stěžovat..
  A pojďme s tím něco udělat!
  https://www.facebook.com/AnonymousLegieANobcanu

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*