21. srpen 1968 – Toto se ve školách v těch dnešních „ svobodných s demokratických časech“ neučí…

21. srpen 1968 – Toto se ve školách v těch dnešních „ svobodných s demokratických časech“ neučí…

Pokud člověk pozorně sleduje zahraničně i vnitropolitickou situaci posledních několika desetiletí (a není naprostý politický dement, či vědomý ignorant a je kapánek politicky i sociálně vnímavý), musí být už naprosto každému jasné a musí si přiznat, že zásah vojsk Varšavské smlouvy v čele s vojsky SSSR v roce 1968 v tehdejší ČSSR úspěšně zmařil pokus o nyní bychom klidně mohli říci tzv. „ČESKOSLOVENSKÝ MAJDAN“, nebo též chcete-li, pokus implantovat v tehdejším Československu jednu z těch revolucí, kterým se právě v posledních desetiletích říká poeticky revoluce barevné.

Jak to s těmi všemi záměrně vyprovokovanými revolucemi (Ukrajina), revolucemi tzv. „arabského jara“ (Libye, Egypt, Tunis, Maroko, Sýrie…) bylo, kdo je ve skutečnosti zrežíroval a inicioval, víme už všichni velice dobře! Štěstí, že u nás tehdy zasáhla sovětská vojska se svými tanky!! Jinak bychom byli o 21 let dříve tam, kde se nachází ČR nyní – v hlubokém rozvratu a na cestě k zániku a své vlastní záhubě!

21. srpen 1968

A dovedete si představit, kolik by tehdy v tom roce 68 bylo obětí na životech československých občanů, kdyby Varšavská smlouva nezasáhla?! Pokud ne – běžte se podívat na Ukrajinu! Znovu a nestále opakuji a budu všem vždy opakovat, že jsem tedy vděčný vojskům Varšavské smlouvy a Sovětské armádě za to, že od r. 1968 jsem měl šťastné dětství, rodiče zajištěnou práci, všichni kvalitní bezpoplatkovou lékařskou péči, jako stát jsme byli naprosto soběstační ve výrobě kvalitních potravin, vlaky a autobusy jezdily pravidelně i do každé vesnice, mohl jsem v míru a v klidu sociálních jistot absolvovat základní školu, vystudovat střední a VŠ.

Stavěly se školy, nemocnice, elektrárny, přehrady, byty, dálnice, v akcích „Z“ se zvelebovaly vesnice, prosperovala družstva, každý měl nejen právo na práci, ale i tu skutečnou práci, jisté důchody, velice kvalitní systém školství a vzdělávání, který nám záviděl celý svět. Byl mír, klid, pořádek, sociální jistoty, bylo dobře!! Moc dobře! I právě díky té sovětské pomoci v roce 1968!!

V podstatě nás tak Sovětský svaz zachránil a ochránil 2x (1945, 1968)!! ◄►Jsou již otravně nudné názory těch, kteří ještě i v té současnosti dokážou jen papouškovat, že v 68. nás Sovětský svaz prý okupoval. Těm lidem, kteří se zmůžou jen na takovéto papouškování nevadí, že dosud, do dnešní doby, tj. 70 let po ukončení 2. světové války Američané okupují celé Německo?! Okupace a kolonizace Evropy zločineckými americkými vojáky a celou tou americkou svoločí prostřednictvím teroristického NATO a jimi vyvolaná islamizace a tedy konec civilizované Evropy těm lidem nevadí?! Jak podivné!! …ostatně taková svoloč jen před několika stoletími zokupovala, zkolonizovala a dobyla celý severoamerický kontinent.

 

Mgr. Petr Michalů

Loading...

Podobné články

4 Komentáře “21. srpen 1968 – Toto se ve školách v těch dnešních „ svobodných s demokratických časech“ neučí…

 • Kdyz ma clovek pater nebo jak je libo charakter nemuze nikdo mu vymit mozek uslapnout jo ale ne zmenit nazor v hlave to nejde jde to jen u lidi kteri jsou slabi na dusi a proc by nam meli rusove pomahat pokazdy premyslejte kdyz vas nekdo neustale bude podrazet bavilo by vas mu pomahat porad dokola?staci premyslet uvazovat dalo by se toho hodne rict ale jen tak na zaver nic nemuze rust do nekonecna jak si to amici taky predstavovali ve 30 catych letech ze se trh nemuze zhroutit opet premyslet uvazovat nejdriv se musi vse znicit zlikvidovat aby se mohlo opet prosperovat nepripomina vam to neco co se dnes deje nepreju si to ale obavm se ze to prijit musi

 • Někde jsem slyšel, že v roce 1968 měli američani v Německu u hranic Česka připravený vojáky, a že i to byl důvod proč sem rusové přišli. Nevíte kde bych si o tom mohl něco přečíst?

 • · Edit

  Pravda pravdoucí.

  Je rovněž pravdou, že řada věcí dosti nefungovala, potomci rebelů nesměli získat pro politický škraloup rodičů žádné vyšší vzdělání a ostnaté dráty na západních hranicích rovněž nebyly nic pěkného. Je pravdou, že traumatizovaná většina národa práci pro socialismus jen předstírala, kdy legální soukromé podnikání (například řemesla a malovýroba) bylo rovněž naprosto zbytečně, zcela ke škodě všech, zakázáno a kriminalizováno. Je však naprosto jasné, že dokud si někdo sám nerozbije kokos, tak neuvěří. My nyní 25 let po převratu jsme si ten kokos natloukli, tak snad ještě stačíme včas zareagovat.

  Dříve jsem se rád koukal, jako asi každý, na seriál 30 případů majora Zemana. Vše byly napínavé a dobrodružné kriminálky. Pouze díly z let 68 a 69 mi připadaly naprosto propagandisticky ulítlé. To jak zobrazovaly, jak ti představitelé opozice z řad aktivistů Pražského jara jsou prohnilí lidé. Nevěřil jsem, že takové kreatury můžou vůbec existovat, že jde o opravdu hodně přitaženou komunistickou propagandu.

  Pokud však na oba díly kouknu nyní, musím konstatovat, že tehdejší komunisté opět nelhali. Nedovzdělaní pseudoentelektuálové typu Dinsbír, Šabatková, opilec Havel, pseudo kněz Halík, Ruml, Bursík, Šláfenberg a megaumělec Černý snad stáli předlohou tehdejším hercům, kteří naprosto realisticky, bez jediné nadsázky výtečně zobrazili všechny z té žumpy současné pražské kavárny.

  Pokud si najdete čas, zde si oba díly můžete stáhnout a zavzpomínat na tehdejší časy:

  http://www.uloz.to/xauKf3Ub/30-pripadu-majora-zemana-24-klauni-krimi-drama-dobrodruzny-akcni-ceskoslovensko-1974-avi

  http://www.uloz.to/xDtHKeDi/30-pripadu-majora-zemana-25-stvanice-krimi-drama-dobrodruzny-akcni-ceskoslovensko-1974-avi

  Co by se dělo po 68, kdyby Pražské jaro uspělo, je přitom jasné. V současnosti bychom již byli naprostou kolonií, navíc natolik podmaněnou, že bychom si to, že jsme otroci ani neuvědomovali. Tenkrát byla mediální masáž 100% a ta americká, která by jistě tu komunistickou nahradila, by dokázala našemu národu vymýt mozek jistě dokonale. Do doby internetu by totiž měla 40 let na to aby nás zcela zlomila. Na téma současné významné úlohy internetu v prozření lidstva, jakož i o dalších souvislostech, všem doporučuji prostudovat tento článek.

  http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*