Několik měsíců se mi tady snaží na blogu někteří spoluobčané vysvětlit, že bych měl prostudovat, proč v takovém Charkově je klid a na Donbase se válčí.

Jenže nikdo z těch chytrých mě nevysvětlil, proč Česká televize informuje o tom, že v posledních měsících bylo na Ukrajině zničeno 160 soch Lenina??!

Proč někdo neřekne svůj názor, z jakého důvodu ty Leninovy sochy tam stály ještě 25 let po odtržení Ukrajiny od Ruska? Včetně toho klidného Charkova.

Proč lidem nevadily? Proč kolem nich obyvatelé Ukrajiny chodili každý den a neměli žádný problém?

To je bordel v hlavě, co?

Česká televize ve svých „pravdoláskařských“ Událostech také sdělila, že v Doněcku se, i přes příměří, stále válčí. Separatisté prý (oni to „prý“ už nepoužívají“) útočí na doněcké letiště.

A co píší separatisté ?

Během noci situace zůstává napjatá, ale nejsou žádné podstatné změny. Domobrana pokračovala v plnění dohody o příměří a stažení jednotek na hranice, stanovené dohodou, přes opakované porušování dohod ze strany jednotek junty.

Během nočních hodin 5 krát Ukrajinci porušili příměří. V 19,10 nacisté ostřelovali raketomety “Grad” okraje obce Sachanka (18 km západně od Novoazovska). V 22,40 a 01,50 ze strany obce Pěsky (10 km severo-západně od Doněcka) banderovci ostřelovali z minometů pozicích domobrany v oblasti letiště Doněck.

Zároveň mám ale obavy z obnovení historického ukrajinského antisemitismu :

Dne 23. září za přímé účasti židovské bojové organizace byla likvidována velká diverzní teroristická skupina ukrajinských nacistů a jejich žoldáků, která působila v týlu domobrany Nového Ruska.
Bandité páchali vraždy politických a vojenských vůdců Nového Ruska, korigovali palbu ukrajinské fašistické armády a diskreditovali domobranu Donbasu.
Židovská bojová organizace varuje každého ukrajinského fašistu a fašistické spolupracovníky, že nemohou uniknout odplatě, a lid je bude soudit za jejich zločiny!

“Dosud jsou Židé, kteří nezapomněli, na čích rukách je krev obětí z Babi Jaru a kdo má na svědomí zničení Židů Ukrajiny a Běloruska v ohni holocaustu! Jsou Židé, kteří jsou připraveni nyní více než kdy jindy, provést odplatu, oznámuje každému nacistovi židovský hrdina – velitel Abba Kovner! “- píše se v prohlášení organizace.
“Vyzýváme všechnu dospělou židovskou mládež, aby vstoupila do řad židovské bojové organizace! Povstaňte do boje proti ukrajinskému fašismu! Dnes ukrajinští následovníci hitlerovsko – banderovskách band rozpoutali genocidu ruského národa – zítra budou opakovat holocaust židovského národa! “- uvádí se v prohlášení.

O občanské válce na Ukrajině víme čím dál tím méně. Podrobnější debatu nám kazí šílení islamisté v poušti kolem Tigridu.


Fakta mlží i oblíbenec iDnes pan Marjanovič. Myslím totiž, že prohlášení ruského MZ Lavrova naznačují více než je nám prezentováno.

Mezi námi, už nad vaší hlavou letěla na výletě v Eilatu raketa z Gazy?

Je to takový divný zvuk. Svištění, které jste nikdy v životě dříve neslyšeli.

A pak to někde vedle vás bouchne. Prach, křik, sirény. Žádná organizace. Bezmoc. Všudypřítomná smrt.

Do války mezitím v oblasti Mezopotámie  vstoupí Turci. Další islamisté, kteří si tuto zemi uzurpují už přes tisíc let….

V každém dobytém syrském městě začnou stavět sochy Erdogana. A zabíjet příznivce Öcalana…(což je v tuto chvíli i náš Zaorálek…)

Tohle nejsou ode mne objektivní informace z dění v oblasti. Tohle je neskutečný a nezvládnutelný bordel.

Já mixuji desítky informací. A vychází mi pořád jeden a tentýž výsledek.

Válka……………………………

Rusko začalo vyšetřovat údajnou genocidu na východě Ukrajiny

To „údajné“ svědčí pouze o jednom. Česká média nejsou schopna sebereflexe!!!

Nejsou schopna pochopit, že vraždění civilistů je trestný čin.

Na rozdíl od kolegy Zieglera, který v únoru rozděloval Ukrajinu a dnes sedí s „krásnými“ Ukrajinkami na staromáckém Majdanu, já tvrdím neustále jedno.

Vrazi jsou vrazi a soud by měl být soud.

Pokud soud nebude, nejsou vrazi…..

Ale pak nejsme lidi. Jsme jen zvířata.

Publikováno se svolwním autora
Autor publikuje na http://fojtik.blog.idnes.cz