2. protestní nóta proti uprchlíkům

2. protestní nóta proti uprchlíkům

VYZÝVÁME VLÁDU ČR, POSLANCE V ČESKÉ REPUBLICE, ABY SE TOUTO SITUACÍ ZABÝVALI.

Tato situace je alarmující, a proto, jako občané České republiky podáváme hromadně protestní nótu k USA a Evropské unii, za podporu imigrantské přílivové vlny do EU.

Vážená vládo, ministři, předsedové, soudci, poslanci České republiky i Evropské unie. Již téměř rok sledujeme situaci týkající se uprchlické krize, a nechápavě kroutíme hlavou, nad rozhodnutím Angely Merkelové o přijetí Syřanů do Německa. Opravdu toto bylo moudré řešení? NO, tak se potom můžeme dočkat do budoucna zajímavých věcí, díky dohodě Merkelová- Obama. Hlavně USA jsou odpovědné za tuto uprchlickou krizi a právě USA musí být hnány před odpovědnost. Protože někdo uprchlíky financuje: USA a bohatí vlivní lidé ze sousedních zemí, ze kterých tito uprchlíci prchají.

Ilustrační obrázek Foto: Infowars.com
Ilustrační obrázek Foto: Infowars.com

1. Nesouhlasíme s diktátem EU, USA a OSN.
2. Nesouhlasíme s přerozdělováním uprchlíků.
3. Nesouhlasíme se začleněním do společnosti těchto nejnižších vrstev.
4. Nesouhlasíme s multikulturalismem.
5. Nesouhlasíme s právem SHARIA.
6. Nesouhlasíme s podsouváním islámu, který vůbec není žádným náboženstvím, ale obyčejnou ideologií a demagogií společnosti.
7. Vyzýváme vládu ČR, aby zaujala k této uprchlické krizi patřičný postoj.
8. Vyzýváme Angelu Merkelovou k odpovědnosti, uznání viny a napravení tohoto problému.
9. Vyzýváme USA, Baracka Obamu, aby ustali s kritikou, že nepřijímáme uprchlíky a sami nám pomohli situaci řešit.
10. Vyzýváme všechny národy, aby se spojily (pokud to bude možné) a zničily takzvaný Islámský stát.
11. Pokud některý z třetích zemí spáchá zločin, měl by být nenávratně vyhoštěn a navrácen do původní země. bez ohledu na to zda válka je či není.
12. Přestat financovat uprchlíky a navracet je zpět do jejich zemí.

Pokud souhlasíte s tímto prohlášením, podepište se. Stačí jméno a příjmení. Čím nás bude víc, tím bude větší šance na poražení této anti-subkulturní společnosti a opět se více přiblížíme k opravdové svobodě. Věřte mi.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Vítězslav Crha plně souhlasí s odsouzení této genocidy Evropy. Ne EU,protože ta je již mrtvá a zmrtvýchvstání již jednou proběhlo ale netýkalo se EU a ani se týkat nebude. EU je nereformovatelným zhovadilým systémem,který řídí naprosto nenapravitelní fašisti,kolaboranti,pedofilové,vrazi,zloději a lidské stvůry. Proto říkám NE NE NE ani jednoho islámské=ho bojovníka ze Sírie,Afghanistanu,Palestýny,či odkudkoliv.

 • · Edit

  připojuji se k odporu proti záboru a islamizaci ČR podpisem . Karel Bosák

 • Peter Hora
  Souhlasim s protestni notou a podepisuji.
  Prisaham, ze budu nekompromisne bojovat proti islamizaci nasi zeme a proti
  zradcovske politice vlady CR.

 • · Edit

  Když souhlasíte tak proč nevolíte Okamurovu SPD která má toto v programu a i jiné záslužné návrhy.

 • · Edit

  Naprosto každému Čechovi ,nikoli “ sluníčkářskému čecháčkovi je z dějepisu dobře známo ,kde skončila I. invaze osmanské říše – ve Vídni a už nyní došli imigranti dále. Zastavme tu hrůzu s politiky nebo bez nich. Tato země je zemí našich dědů, otců a hlavně našich dětí a vnuků . Jestli nezůstane jen v našich rukou, pak si ji nezasloužíme a nemáme právo ani na svou vlastní existenci. Evropa se bála písně : Kdož sú boží bojovníci.. tak ať má EU a všichni kdož jsou proti nám a míru – opět v gatích.

 • Nevím, má-li to praktický význam, ale mlčet taky není řešení. Souhlasím

 • Souhlasím se všemi body.
  Teď jen zajistit, aby si to někdo kompetentní aspoň přečetl. K čemuž silně pochybuji, že kdy dojde…

 • · Edit

  Souhlasím!Kdyby situace byla opačná,chtěl bych vidět jak by Nás u nich přivítali..

 • Souhlasim a podepisuji. Nechci zde zadne multikulty,neprizpusobive vetrelce.At si je vezme k sobe domu ministr bez porteje Dienstbier! Uz bylo toho ohlupovani ceskeho naroda dost! Nasi vrcholni politici nemaji pravo slouzit bruselskym zajmum,natoz tem zaoceanskym,jsou placeni z dani ceskych volicu a meli by si to jiz konecne uvedomit!

 • · Edit

  Souhlasím, ale také by bylo správné zavést ekonomické sakce na Turecko a Saúskou Arábii, kteří podporují islámský terorismus. Ale také zavást ekonomické sakce na USA a rozpustit jejich terostickou organizaci NATO, která tuto vlnu teroru ve světě vyvolala a stále jin žíví!!!!!

 • Souhlas. Vytiskněte to papírově a dejte na vědomí místa a dobu kdy to občané mohou vlastnoručně podepsat, aby se s tímto dokumentem mohlo právně počínat.

 • · Edit

  Souhlasím s notou. Mnoho našich slovanských a keltských předků zemřelo při obraně téhle krásné země, před těmito barbary kteří jen plenily a znásilňovaly !!! Já je tu vítat nebudu !!!

 • · Edit

  Naprosto souhlasím a samozřejmě nejsem žádný extrémista.Tímto označením se tento režim prakticky otevřeně hlásí k totalitě.Má k tomu k dispozici naprosto zkaženou a prohnilou ČT + přidružené mainstreamové satelity,jež svým primitivismem demagogií a fanatismem dalece předběhly Rudé Právo let padesátých. Jsou v koncích a do propasti,kam se řítí,chtějí strhnout i občany (nejen v ČR) .Jde o budoucnost,o novodobé otroctví,o civilizaci….islám je pouze prostředkem k dosažení tohot cíle.Zrada politických,ale i tzv.intelektuálních elit je historicky nevídaná.Nikdy v historii české státnosti nebyla „vrchnost“ tak zlotřilá ,protilidová,nihilní a kolaborantská!!!

 • · Edit

  V4 bez islám. imigrantů. Pokud se chcete přidat občané ostatních států Evropské unie, JSTE VÍTÁNI!!!

 • 2. protestní nóta proti uprchlíkům – vládo začni se ji konečně zabývat

 • Mám strach,že petici nikdo z vlády číst nebude. Jsou všichni podplaceni z Bruselu a Brusel z USA. Oni námi pohrdají, mají nás za ovce. Bohužel většina obyvatel ovce jsou, vláda to ví a vykonává sebevražedné příkazy z Bruselu. Jsou to děvky v kalhotách. Jedině vyjít do ulic a dát o sobě vědět.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*