18 členů Kongresu oficiálně nominovalo Trumpa na Nobelovu cenu míru za rok 2019

18 členů Kongresu oficiálně nominovalo Trumpa na Nobelovu cenu míru za rok 2019

18 republikánských zákonodárců podepsalo dopis, který formálně nominoval prezidenta Trumpa na Nobelovou cenu za mír.                                 

Dopis, který byl odeslán norskému Nobelovu výboru, podepsali také republikáni Luke Messer, Mark Meadows, Marsha Blackburn, Matt Gaetz, Diane Black, a Steve King.Ve společném prohlášení stojí: „Jeho administrativa úspěšně sjednotila mezinárodní společenství, včetně Číny a zavedl jeden z nejúspěšnějších mezinárodních režimů sankcí v dějinách. Sankce zdecimovaly severokorejskou ekonomiku a jsou z velké části přičítány tomu, že přiměly Severní Koreu k vyjednávacímu stolu.“

„Přestože se Severní Korea vyhýbala požadavkům mezinárodního společenství, aby zastavila agresi po celá desetiletí, mír prezidenta Trumpa prostřednictvím silové politiky funguje a přináší mír na Korejský poloostrov. Nemůžeme myslet o nikom jiném, kdo by si zasloužil uznání Nobelova výboru více než prezident Trump za jeho neúnavnou práci přinášející mír do našeho světa,“ stojí dále v dopise.

Jihokorejský prezident Mun Če-in zahájil rozhovory a Nobelově ceně na začátku tohoto týdne, když uvedl, že si Trump tuto cenu zaslouží.

Během setkání v Michiganu, fanoušci Trumpa minulý víkend křičeli: „Nobel, Nobel, Nobel.“

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “18 členů Kongresu oficiálně nominovalo Trumpa na Nobelovu cenu míru za rok 2019

  • Trump je uz zarucene valecny zlocinec. Na zaklade inscenovaneho chemickeho utoku v syrskem meste DUMA, ktery se nekonal (zapadni media jsou enzurovana a mlci o tom) a zabery ‚obeti‘ natocily Bile prilby, nazval Trump Assada zviretem a nechal bombardovat pres 100 raketami Tomahawk Syrii.
    Ackoliv mel ultimatum Rusu, ze jakmile zemre pri utoku jediny rusky vojak, Rusove potopi nosice raket, ktere byly odpaleny!
    Riskoval tak vedome ozbrojeny konflikt s Ruskem, ktery mohl prerust v konflikt nuklearni.
    Jakakoliv omluva Trumpa, ze v USA probiha statni prevrat a ze Trump musel tento uder naridit a ze tedy vlastne za to nemuze je nesmysl a neexistujici zduvodneni!
    Jestlize mu bude tato cena udelena, pokracuje vybor pro udileni cen ve stejne praxi udileni cen miru valecnym zlocincum jako jsou Arafat, Obama a dalsi. Dalsi komentovani prace Nobelovy instituce zejmena po nedavnych skandalech uvnitr instituce je zbytecna. Renome Nobelovych cen slo uz davno do kytek. Jsou politicky motivovane cleny komise, kteri maji clenstvi dozivotne zarucene.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*