15.3.1939 Německo zlikvidovalo náš stát. Já nezapomínám!

15.3.1939 Německo zlikvidovalo náš stát. Já nezapomínám!

Německé nacistické zrůdy jako „kat našeho národa“ Reinhard Heydrich nás chtěli zcela zlikvidovat.Bez milosti, bez výčitek. 400 tisíc našich obětí z let 1939 – 1945 jsou hrůzným důkazem.

Nešlo o ojedinělý exces pomatence, ale jasně řízený proces, který měl vyhladit náš národ stejně, jako mnohé jiné, zejména národy slovanské.

Německo rozpoutalo vražedné běsnění a genocidu na celém našem kontinentu. Ženy, děti, staří lidé, postižení. To vše pro ně byl lidský odpad vhodný na pokusy a zvrácené vraždění pro zábavu.

Bylo to právě Německo a jeho nacistické vedení, které na celém kontinentu motivovalo zrádce svých národů, aby se z nich staly zrůdy sloužící v jednotkách SS, jejichž bestialita v koncentračních táborech a na okupovaných územích byla naprosto otřesná.

Němci vynalezli způsob jak v krátkém čase usmrtit a zlikvidovat obrovské nožství lidí, aby jejich plán na likvidaci všech podlidí mohl být naplněn. A továrny na smrt začali růst jako houby po dešti a miliony lidí v nich nalezli smrt.

Byli to Němci, kteří se zasloužili nejprve o rozervání naší republiky v roce 1938 a její úplná likvidace v roce 1939 vše završila.

A ti stejní Němci, kteří se v době protektorátu v naší zemi k našim lidem chovali jako ke zvěři, si tolik stěžují na odsun a jejich potomci se stále domáhají nějakých údajných práv a náhrady škody.

A je mnoho politiků, kteří se s obrovským nasazením snaží o účelový přepis historie. Je to odporné, trestuhodné a neodpustitelné vůči milionům všech obětí, kteří mají na svědomí právě Němci.

Já na to nikdy nezapomenu a věřím, že ani Vy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “15.3.1939 Německo zlikvidovalo náš stát. Já nezapomínám!

  • V případě odsunu Němců nelze hodnotit, zda to bylo spravedlivé či nikoliv. Před válkou žili Češi a Němci v pohraničí společně. Po válce bylo soužití nemožné a Češi za to nemohli. Nemožnost soužití zavinili Němci – válku prohráli a odsun byl jen symbolický trest.
    Horší je, že se znovu Německo snaží vytvořit říši a podřídit si ostatní národy. Tentokrát zatím beze zbraní, jen tlakem na politiky a šílenou propagandou, maskovanou za EU.
    Požadavek na vzdání se suverenity ve prospěch majitelů EU je jen začátek.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*