14letá belgická dívka spáchala sebevraždu pár dní poté co byla hromadně znásilněna na hřbitivě

14letá belgická dívka spáchala sebevraždu pár dní poté co byla hromadně znásilněna na hřbitivě

Čtrnáctiletá belgická dívka spáchala sebevraždu čtyři dny poté, co ji skupina mladíků údajně hromadně znásilnila na hřbitově v Gentu.

Dívka z Gavere byla údajně znásilněna 15. května poté, co byla vylákána na hřbitov v Gentu, kde žije její matka, a plánovala se setkat s chlapcem. Avšak místo přítele, kterého očekávala, ji čekala skupina pěti dospívajících mužů.Pět mladíků se střídalo v napadání a znásilňování čtrnáctileté dívky a zneužívání údajně také natáčeli, což bylo později podle zprávy Sudinfo nahráno na sociální sítě.

Její rodiče nevěděli, co se stalo, a dozvěděli se to až po její smrti, když jim matka dceřina přítele, kterému se svěřila, o útoku řekla.

„Vždycky jsem svým dětem říkala, že si se mnou můžou přijít promluvit, když se něco pokazí, že je budu poslouchat, i když nebudu souhlasit. Kdyby mi o tom něco řekla, možná bych byla schopná něco udělat,“ řekla matka oběti.

Dva dny po pohřbu policie sebrala dívce notebook a tablet a byla schopna identifikovat pět podezřelých pomocí dat z přístrojů. Policie zatkla dva dospělé a tři nezletilé.

V posledních letech se na sociálních sítích v několika evropských zemích objevila řada případů znásilnění mladých dívek a záběry sexuálního zneužívání.

V roce 2017 bylo ve švédském městě Uppsala skupinové znásilnění ženy vysíláno živě na Facebooku.

Jen o několik dní později jiná žena identifikovala jednoho ze zúčastněných mužů, žadatele o azyl, který ji v roce 2015 znásilnil.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*