13 důvodů, proč je otrava Skripalů dalším útokem pod falešnou vlajkou

13 důvodů, proč je otrava Skripalů dalším útokem pod falešnou vlajkou

Jak se pomalu vynořuje na povrch pravda o skandálu otravy Skripala, vypadá to stále více, že tato událost byla útokem pod falešnou vlajkou zorganizovaný zpravodajskými službami Spojeného království.  

Zde uvádíme 13 nejvážnějších důvodů, proč to vypadá, že byl útok nervovým plynem operace pod falešnou vlajkou určenou k vyhrocení vztahů s Ruskem.

Portál World Affairs uvedl: Začneme s aktualizací: 3. dubna, týdny poté, co byli z mnoha zemí vyhoštěni ruští diplomaté, britská vědecká laboratoř přiznala, že nemá žádné vědecké důkazy, které by spojovaly tento nervový plyn s Ruskem.

#1 Ne tak smrtící. Špión Skripal a jeho dcera, nezemřeli. Nezapomeňte, že tento nervový plyn „vojenské třídy“ má být 100x smrtelnější než Sarin.

Také, pokud chceme věřit oficiálnímu příběhu, trvalo to 4-5 hodin, než začal nervový plyn nějak účinkovat! Údajně se otrávili Novičokem ve svém domě, pak šli do obchodního centra, hospody a restaurace, než jejich imunitní systém podlehl chemické zbrani. Jak směšné!

#2 Nepotřebný špión. Putin Skripala nepotřeboval zabít. Skripal byl v ruském vězení po dobu šesti let (2004-2010). Zlí Rusové ho tak mohli snadno zabít. Místo toho byl dvojitá agent propuštěn a posledních 8 let žije ve Velké Británii. A jeho dcera je mimochodem stále ruskou občankou.#3 Hrozné načasování. Těsně před znovuzvolením Putina a několik měsíců před Světovým fotbalovým pohárem v Rusku? A především, těsně předtím, než se Rusko chystalo podepsat smlouvu o plynovodu Nordstream s Německem?

#4 Novičok je snadné vyrobit. Ačkoli je opravdu smrtelný, může být vyroben smícháním dvou běžných chemikálií.

#5 Muž spojený s Novičokem  žije v USA. Ano, jeden z původních zlých vědců ze SSSR žije nyní v New Jersey a dokonce napsal knihu, ve které odhaluje složení Novičoku.

#6 Porton Down je za rohem. Šest kilometrů od Salisbury, kde údajně došlo k útoku, je známá britská vojenská laboratoř, která produkovala hrozivé chemické zbraně, jako je VX. Jak připustil Boris Johnson, Porton Down má také vzorky nervového plynu Novičok.

#7 Žádné detaily nebo důkazy: Spojené království neodhalilo žádné podrobnosti o svých zjištěních- lékařské záznamy, toxikologické zprávy, výsledky spektrometrie atd. Theresa Mayová nedokázala dokonce poskytnout ani základy  – například, něco jako „našli jsme 0.01% Novičoku-234 v krvi oběti“. Nic. Nada. Všechno, co dosud řekla laboratoř, je „nervový plyn nebo příbuzná sloučenina“. Takový druh důkazů by nestačil ani soudkyni Barbaře. A Rusku nebyly poskytnuty žádné biologické vzorky. Pokud by se nějaká malá země pokusila toto udělat USA, byla by vybombardována.

#8 Žádné návštěvy. Nikdo nesmí navštívit Skripaly ani jejich příbuzné. A když Rusko požadovalo vidět dceru (protože je ruská občanka), zázračně se zotavila a její zdraví je teď stabilní! Ale pořád žádná návštěva. Pravděpodobně MI6 dělá Psy Ops a hypnózu na obyčejné lidi.

#9 Žádný pachatel, podezřelý. Neexistují žádné snahy najít, nebo dokonce identifikovat „zlé ruské agenty“, kteří to udělali. Žádné kamerové záznamy, žádní svědci a žádná snaha vysledovat toho chlápka, který údajně použil nervový plyn.

#10 Superhrdinové ve Velké Británii. Podívejte se na různé fotografie nechráněných policistů, odborníků, hasičů a řidičů nákladních automobilů, kteří stojí hned vedle strašidelných mužů v ochranných oblecích a s kyslíkovými nádržemi. Je to fraška.

#11 Nikdo tomu nevěří. Ze 197 zemí se jen 27 zemí dohodlo na vyhoštění ruských diplomatů. V podstatě se jich 170 vysmálo tomuto vtipu. Dokonce 11 zemí EU/NATO odmítlo potrestat Rusko. Jediným skutečným protiruským šílenstvím byly USA, Spojené království a Ukrajina, které dohromady vyhnaly 100 ruských diplomatů. (Dokonce i USA nyní couvají a tvrdí, že Rusko může poslat náhradu za 60 vyhoštěných diplomatů!)

Německo má například šest ruských konzulátů/velvyslanectví, ale požádalo o odchod pouze čtyři diplomaty. O několik dní později schválilo/podepsalo dohodu plynovodu Nordstream.

Většina ostatních zemí vyhostila jen 1 nebo 2 Rusy jen proto, aby uspokojila své velmoci.

#12 Novičok v britském televizním pořadu. Žádný obyčejný člověk o Novičoku neslyšel, až před několika měsíci, takže britská vláda a média musely občany na falešnou vlajku připravit. To je důvod, proč špiónské drama Strike Back mělo několik epizod – v únoru a březnu – kde zlí Rusové a teroristé používali Novičok ve Velké Británii. To se nazývá Psy Op a kontrola mysli.

#13 Geopolitika. Putin v Sýrii a Íránu podkopává globalizační ambice na Středním východě a toto je odplata. Budou pokračovat ve vedení hybridních válek proti Rusku. Bude ještě mnoho útoků pod falešnou vlajkou a neustálé provokace k vytvoření záminky k uložení sankcí a izolaci Ruska. Pokud si myslíte, že je politika špinavá, geopolitika je mnohem špinavější.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “13 důvodů, proč je otrava Skripalů dalším útokem pod falešnou vlajkou

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*