10 miliard kobylek pro začátek

10 miliard kobylek pro začátek

„Odborník“ prý říká, že budeme MUSET změnit své myšlení, protože za třicet let bude na Zemi 10 miliard lidí.

Prý je to výzva pro zemědělství a potravinářský průmysl. „Odborník“ se pozastavuje nad tím, že Češi ohrnují nos nad geneticky modifikovanými potravinami. Bohužel ale „Odborník“ nenapsal, zda pro sebe vyhledává v regálech marketů geneticky upravené potraviny, neboť představa nejrůznějších chorob, alergiemi počínaje a třeba totální ztrátou imunity konče, ho nesmírně láká. „Odborník“ zřejmě dostal za úkol naťuknout v Česku téma geneticky modifikovaných potravin a nenápadně se, coby svrab, dostat Čecháčkům pod kůži.

Diskuse k článku https://zpravy.idnes.cz/zeme-obyvatele-geneticky-modifikovane-potraviny-udrzitelne-zemedelstvi-klima-sucho-hlad-gwz-/domaci.aspx?c=A180504_174549_ekonomika_pmk je dost jednoznačná a přímočará, požaduje stopku nekontrolované porodnosti, takže je vidět, že protože zatím u nás nejsou povolené geneticky upravené potraviny, máme ještě zdravý úsudek.

Jestli něco stojí za velkou investici, tak je to trpělivá a nesmlouvavá osvěta v negramotných zemích (co vy na to, pane Sorosi?). Tyto země mají bohaté zkušenosti s kobylkami, které, když je příznivý rok, v mračnech přepadávají pole a beze zbytku úrodu sklidí, takže o hladomor pro příští rok je postaráno. Kdyby tam mezi nimi dnes chodil Ježíš, asi by jim vyprávěl podobenství právě o sarančatech, kterými se stanou přemnožení lidé. Až všechno sežerou, nic dalšího nebude a oni pochcípají hlady. Chcete spolu s vašimi dětmi chcípat hlady? Nechcete? Tak se množte jen tolik, kolik jste schopni potomků uživit a nepřiživovat se přitom na hloupých dobrotrusech, protože ti nic neprodukují, pouze okrádají tvořivé lidi.

Matička Země už nyní dýchá ztěžka. Sarančata se množí, zamořují životní prostředí jedy a odpady, hospodářský růst považují za jedinou životní možnost a stále si namlouvají, že tu přírodu přečůrají. Příroda už ale odpovídá. Zatím se jen mění klima, ubývá vody, přibývá katastrof. Pokud budou sarančata pokračovat ve své nenasytnosti a zároveň zpupném chování, stane se to nejlogičtější a nejjednodušší – sarančata nebudou mít co žrát a poscípají. Ty, co neposcípají hladem, umoří nemoci z jedů, která si sarančata vymodifikují.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*